Gizlilik Politikası

Vincitlabor Gizlilik Sözleşmesi

1. Vincitlabor, kullanıcılarına siyaset ve teori, karma, kitap, bilim ve teknoloji başlıkları altında içerik sağlamaktadır.

2. Kullanıcı, vincitlabor.com’u ziyaret ederek bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılmaktadır.

3. Site içerisinde yapılan yorumlardan dolayı doğabilecek hukuki ve cezai işlemlerden, yorumu yapan kullanıcı sorumludur.

4. Yapılan yorumlarda başkası gibi davranmak, izin almaksızın herhangi bir bireye ait isim kullanılarak yorum yapmak veya insanları kışkırtacak yorumlar yapılamaz.

5. Kullanıcı, vincitlabor’un dilediği zaman üyelerin yapmış olduğu yorumları silebileceğini, böyle bir durumda vincitlabor’dan hiçbir talepte bulunmayacağını gayrikabili rücu biçimde kabul etmiştir.

6. Site içerisinde, diğer kullanıcıları rahatsız edebilecek, tehdit, taciz, şantaj veya hakaret içeren yorumların yapılması kesinlikle yasaktır.

7. vincitlabor.com’da sunulan hizmetleri kullanmak dışında, herhangi bir amaçla kullanmak, taklit veya değiştirmek, dağıtımını yapmak yasaktır. İçeriklerin, üçüncü şahısları rahatsız edecek şekilde kullanılması, reklam gibi amaçlarla kullanması veya satılması kesinlikle yasaktır.

8. vincitlabor.com’da yayınlanan hiçbir içeriğin üçüncü şahıslar tarafından yayınlanma hakkı izin alınmadan hiçbir mecrada yayınlanamaz veya kullanılamaz.

9. Ziyaretçi, vincitlabor.com’da yapacağı yorumlarda, alçaltıcı, karalayıcı, aldatıcı unsurlar, pornografi, ahlaka aykırı fotoğraflar, şiddet, hakaret, ırkçılık, yasadışı unsurların bulunmayacağını taahhüt etmiştir.

10. vincitlabor.com, belli alanlarını veya kategorilerini ücretli hale getirebilir ve bu ücreti tek taraflı olarak belirleyebilir.

11. Ziyaretçi, diğer ziyaretçilerin, site içerisindeki içeriklere erişimini engelleyecek ya da zorlaştıracak veya veri tabanlarını ya da sunucularını bozacak veya işlemez hale getirecek eylemlerde bulunamaz, yapacağı yorumlarda, virüs içeren kodlar, dosyalar kullanamaz. Doğabilecek herhangi bir hukuki sorundan, yorumu yapan kişi sorumludur.

12. Bu sözleşmenin herhangi bir maddesinin geçersiz veya uygulanamaz hale gelmesi, sözleşmenin diğer maddelerini geçersiz kılmayacaktır.

Üyelik sözleşmesiyle veya vincitlabor.com içerikleriyle ilgili herhangi bir sorunuz varsa iletişime geçin;

Vincitlaborblog@gmail.com

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı